Puthja e bujshme e Ledrit për Fjoralbën, reagon moderatorja

Puthja e bujshme e Ledrit për Fjoralbën, reagon moderatorja

Gjatë intervistës në emision, moderatorja Fjoralba Ponari i kërkoi Ledri Vulës të bënte një gjest romantik dhe reperi i dhuroi një puthje në faqe.

Videoja e puthjes ka bërë xhiron e rrjetit, ndonëse ishte thjesht një situatë komike dhe shou.

Fjoralba ka realizuar një intervistë me ndjekësit në Instastory dhe një ndër ta i ka shkruar: “Puthte mirë Ledri ee?”.

Moderatorja ka reaguar duke theksuar: “Po të kthej të njëjtën përgjigje që i ktheva një mesazhi në DM: Jeta do ishte më e lehtë për të gjithë ne, sikur të bënit edhe ju diferencën midis shout dhe jetës reale”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *