Publikohet klipi i Capital T me protagoniste Adrola Dushin

Publikohet klipi i Capital T me protagoniste Adrola Dushin

“C’est La Vie” titullohet projekti, i cili është shkëputur nga albumi i tij më i ri, “Skulpturë”. Pas shumë fjalëve për një lidhje më tepër sesa shoqërore mes Adrolës dhe Capital T, më në fund u vërtetua se gjithçka lidhet me këtë projekt muzikor.

Një pjesë e mirë e fansave që dëshironin t’i shikonin bashkë. Dyshja duken si një çift i dashuruar buzë detit, dhe klipi është xhiruar në rivierën shqiptare.

Një foto e Adrola Dushit me Capital T bëri bujë para pak ditësh në rrjetet sociale, pasi dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *