Ronaldo me fat, Georgina shfaqet në jaht në super formë

Ronaldo me fat, Georgina shfaqet në jaht në super formë

Georgina Rodrigues, bashkëshortja e futbollistit të madh Cristiano Ronaldo është një ndër femrat më të komentura.

Së fundmi Georgina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në një jaht e veshur me një bluzë ngjyrë të verdhë.

Modelja shfaqet me hoodie, ndërsa nuk nuk dihet nëse ka veshur të brendshme, pasi në foto nuk arrijmë të shohim asgjë.

Georgina është një ndër femrat më të bukura dhe gjithmonë në super formë, ndaj mund ta konsiderojmë Cristianon një mashkull me fat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *