Xhensila dhe Ardiani shënojnë një tjetër sukses me “Panorama”

Xhensila dhe Ardiani shënojnë një tjetër sukses me “Panorama”

Projekti i ri muzikor i Xhensila Myrtezajt dhe Ardian Bujupit ka arritur të kthehet në një ndër hitet e kësaj vere. “Panorama” është pritur mjaft mirë nga publiku, e cila ka vetëm disa ditë dhe ka gjeneruar më shumë se 10 milion klikime.

Dy artistët kanë reaguar përmes postimeve në profilet e tyre për këtë sukses, duke falenderuar të gjithë publikun për mbështetjen e dhënë. “10 milion, faleminderit të gjithëve në Europë”, janë shprehur këngëtarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *