“Më ka hequr nga Instagrami”, moderatoret vënë me shpatulla pas murit Drini Zeqon, ai zbulon padashje ”shoqen” xheloze

“Më ka hequr nga Instagrami”, moderatoret vënë me shpatulla pas murit Drini Zeqon, ai zbulon padashje ”shoqen” xheloze

Moderatorja Arjola Shehu, ka qenë në një intervistë pasditen e djeshme në radion “NRG”, ku ka folur rreth detajeve mjaft interesante për jetën e saj profesionale dhe personale.

Mirëpo, vëmendjen më të madhe e mori fakti se Drini Zeqo i kishte bërë “unfolloë” krejt papritur nga Instagrami. Kjo e shtyu të zonjën e programit Julka Gramo të merrte aty për aty në telefon Drinin, e ‘t’i kërkonte’ llogari se përse e ka bërë diçka të tillë.

E si u justifikua do thoni ju.

Drini tha se ajo që ndodh në Instagram merret shumë seriozisht dhe kjo nuk është normale, por shtoi se kishte qenë një shoqe e tij që kishte vendosur t’ia shkurtonte listën e atyre që ndiqte në Instagram, vendim që mesa duket ka prekur dhe Arjolën.

Tani lind pyetja se kush qenka kjo shoqe që i shkurtonka listën e shokëve Drinit në Instagram dhe pse koleget dhe mbi të gjitha pse një bukuroshe si Ariola?

Për të kamufluar situatën Drini i tha Arjolës: “Tani do të të ndjek përsëri”, por ajo ia ktheu ”Mos e bëj se nuk ta kthej më”. Epo tani dinjiteti është dinjitet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *