Capital T dhe drola Dushi , çifti më i ri i showbizit? (Foto)

Capital T dhe drola Dushi , çifti më i ri i showbizit? (Foto)

Në një postim në Instagram, reperi Capital T ka publikuar një foto me modelen e njohur Adrola Dushi, të cilën e ka shoqëruar me emojin e zemrës.

Të dy duken të buzëqeshur krah njëri-tjetrit. Kaq ka mjaftuar që fansat të vërshojnë me komente duke i pyetur nëse janë në një lidhje.

Mbetet për t’u parë nëse dyshja është bashkuar në kuadrin e ndonjë projekti muzikor apo kanë një raport më të ngushtë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *