56 vjeç por s’ja kalon njeri, nëna e Rita Orës śenśùále në bikini

56 vjeç por s’ja kalon njeri, nëna e Rita Orës śenśùále në bikini

Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së koronavirusit.

Është fjala për mamanë e Rita Orës, Vera, e cila duket se ka marrë disa ditë pushime dhe po i shijon në maksimum.

Ajo ka publikuar së fundmi në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqet duke marrë rreze dielli në plazh.

56-vjeçarja tregoi fizikun e saj rinor me rroba banje të zeza, teksa pozonte e ulur peshqirin rozë në rërë.

Vera i mbante flokët e lidhura në mënyrë të çrregullt, ndërkohë si aksesorë kishte vetëm një palë syze dielli ngjyrë të kuqe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *