Uau sa të bukur e paskan! Ja si qenka shtëpia e Bes Kallakut dhe Xhensilës, sa shumë paskan harxhuar

Uau sa të bukur e paskan! Ja si qenka shtëpia e Bes Kallakut dhe Xhensilës, sa shumë paskan harxhuar

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj jane nje cift shume i dashur per publikun.

Historia e tyre e dashurise lindi shume papritur por ata sebashku premtuan qe dashuria e tyre do te zgjase deri ne pafundesi. Ata jane prinder te nje vajze dhe pas ardhjes ne jete te Ajkes, i jane perkushtuar maksimalisht asaj.

Xhensila dhe Besi jane shume te suksesshem ne karrierat e tyre dhe sigurisht qe fitimet jane te shumta.

Jeta luksoze e ciftit duket hapur, udhetimet e shtrenjta, makinat dhe shume gjera te tjera na kane bere te mendojme se parate nuk jane aspak problem per ata.

Cifti jeton ne nje shtepi luksoze ne zonen e Gjirit te Lalezit. Nje shtepi pothuajse ne ngjyre te bardhe si brenda dhe jashte saj, duke filluar qe nga boja e murit, mobiljet dhe parketi. Nje vile dykateshe, e rrethuar nga nje oborr ku mbizoteron gjelberimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *