Pasi bëri tâtùaźh emrin e saj/ Pártñerí i kùshtóñ fjalë žemre Genta Ismajlit

Pasi bëri tâtùaźh emrin e saj/ Pártñerí i kùshtóñ fjalë žemre Genta Ismajlit

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj turk Usta, janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Ata kanë një lidhje të gjatë dhe së fundi kemi parë shumë dedikime dashurie për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Usta pasi bëri emrin “Genta” tatuazh në trupin e tij,dhe së fundi i ka dedikuar disa fjalë dashurie partneres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *