Capital T dhe Adrola Dushi në një lídhje dáśhùrie?/ Fotoja që po bën namin në rrjet

Capital T dhe Adrola Dushi në një lídhje dáśhùrie?/ Fotoja që po bën namin në rrjet

Rep.eri i njohur shqiptar sapo ka bërë të gjitha mediat rozë të shkruajnë për të dhe modelen Adrola Dushi.

Capital T ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet pranë një femre fytyrën e të cilës e ka mbuluar me një zemër me shigjetë.

Pas kësaj të gjtihë u bëmë kuriozë për vajzën misterioze krah tij pork a qenë reperi i cili i ka dhënë fund pritjes duke publikuar foton me modelen Adrola Dushi, duke e shoqëruar postimin me një zemër me shigjetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *