Flori publikon foton nga “azili” me Albanin dhe VIP-at u shkrinë së qeshuri

Flori publikon foton nga “azili” me Albanin dhe VIP-at u shkrinë së qeshuri

rej disa ditësh Flori Mumajesi është bërë kryefjala e medieve rozë, për shkak të raportit me këngëtarin Alban Skënderaj.

Ai ka publikuar herë pas here foto me këtë të fundit, duke paralajmëruar edhe duetin që do të lançohet së shpejti.

Mirëpo, pak minuta më parë, Flori ka postuar në Instagram një foto shumë humoristike nga “azili”, pasi ai dhe Albani shihen me thinja dhe të plakur. Por ato që ka ngjallur më shumë komente janë fjalët e këngëtarit, të cilat janë pasuar nga humori i shumë personazheve të njohur si Arilena Ara, Albana Osmani apo Eraldo Rexho.

“Akoma dhe ne kete moshe vazhdon me tregon kengen e re , me fal ishte reagim spontan se bajm dot! ndoshta dhe mosha. Shihni mire foton vazhdon me thote ejjj o Florim po degjoje degjoje pak kengen time te 1873. tani qe kujtohem po une nuk degjoja mire ne rini jo me tani ne kete moshe prandaj po shkrihesha nderkohe qe luante nje balade prekse”, shkruan Mumajesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *