Pamje nga vendngjarja, ekze. kut. ohet nga një makinë në ecje 40-vjeçari në Elbasan, identifikohet vik. tima

Pamje nga vendngjarja, ekze. kut. ohet nga një makinë në ecje 40-vjeçari në Elbasan, identifikohet vik. tima

Një ngjarje e rëndë ka nodhur pasditen e sotme në Elbasan, tek “Rrethrrotullimi i Luleve”, kurse autorët e kri. mit janë larguar drejt Bradasheshit, si dhe kanë djegur makinën në një ullishte.

Burime për Fax News bëjnë me dije se të shtë. nat kanë ndodhur në pranë një karburanti dhe dyshohet se një person ka mbetur i vde. kur.

Paraprakisht mesohet se një person i identifikuar si Emiljano Ramazani, 40-vjeç dyshohet se ka mbetur i vde. kur.

40 vjeçari është qëlluar nga një makinë në ecje dhe dyshoet se në makinë kanë qenë dy persona. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa informacionet e para janë kontradiktore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *