Nuri i šhtátźánísé, sa ka ndryshuar Sara e Ledrit

Nuri i šhtátźánísé, sa ka ndryshuar Sara e Ledrit

Sara Hoxha është e dashura e reperit më të njohur në vend, Ledri Vula. Dyshja e kanë konfirmuar lidhjen vetëm pak muaj më parë.

Prej se e kanë bërë publike lidh.jen e dash.urisê, çifti gjatë gjjthë kohës kanë qenë në qendër të vëmendjes.

Doza e interesimit është rritur edhe më shumë që kur u bë e ditur se Ledri do të bëhet prind për herë të parë. Tashmë të gjithë interesohen se si duket Sara gjatë kësaj periudhe.

Sara dhe Ledri në këtë periudhë janë tejet të lumtur dhe po presin me padurim të bëhen prindër. Bukur.oshen, duket se shtat.zania e ka ndryshuar mjaftë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *