U aksidentua me makinë, Fifi reagon pas ngjarjes në Tiranë: Është e vërtetë, por jam mirë

U aksidentua me makinë, Fifi reagon pas ngjarjes në Tiranë: Është e vërtetë, por jam mirë

Filloreta Raçi ose siç të gjithë e njohin si Fifi ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë.

Rreth ngjarjes ka reaguar edhe vetë artistja e cila ka qetësuar fansat nëpërmjet një Instastory, ku shkruan se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se ka patur vetëm dëme materiale. Fifi ka bërë me dije se koncertin nuk e ka anullur dhe do e vazhdojë pavarësisht aksidentit.

“Nanusha.. është e vërtetë puna e aksidentit. Mos u shqetësoni, kishte thjesht dëme materiale. Unë jam mirë.

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Filloreta Raçi ose siç njihet ndryshe Fifi, ka pësuar një aksident automobilistik pasditen e sotme.

Prive.al raporton se aksidenti ka ndodhur në Tiranë, ndërsa Fifi gëzon shëndet të plotë.

Nga aksidenti ku u përfshinë dy mjete, shkaqet e të cilit nuk dihen ende, thuhet se ka vetëm dëme materiale të konsiderueshme.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur shpejt Policia e Shtetit ku të pranishëm kanë qenë dy shoferët e automjeteve të përfshira në këtë aksident.

Këngëtarja ka reaguar rreth ngjarjes, duke u shprehur se është mirë.

‘Nanusha, eshte e vertete puna e aksidentit! Mus u shqetesoni. Kisha vetem deme materiale, Jam mire’ shkruan ajo per fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *