Super-jahti i Cristiano Ronaldos

Super-jahti i Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo është padiskutim një nga futbollistët më të mirë në qarkullim por edhe të të gjitha kohërave.

Dhe sigurisht pasuria e tij është shumë e lartë.

Aktualisht ai aktivizohet te Juventus por veç futbollit ai I kushton një kohë të mirë edhe familjes.

Në një fotografi të fundit, Ronaldo shihet në një jaht luksoz në krahët e të dashurës së tij, Georgina Rodriguez.

“Bëni ëndrrat realitet, gjithmonë me shoqëri të veçantë”, shkruan Ronaldo krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *