Skena të nxèhta/ Vajza me t*nga dhe forma bòmbastike provòkon të dashurin në plazhin e Vlorës

Skena të nxèhta/ Vajza me t*nga dhe forma bòmbastike provòkon të dashurin në plazhin e Vlorës

Një qytetar është ankuar për një çft të rinjsh që sipas tij nuk kontrollojnë veprimet në publik. Vajza duket e veshur me një body t*nga ndërsa i dashuri nuk heziton që ta prekë vazhdimisht në të pásme dhe të dy fillojnë të përkëdhelen në vende ínti.me me njëri tjetrin.

Qytetari ka dërguar pamjet në redaksin e JOQ dhe ánkohet se rreth e rrotull ka fëmijë që nuk duhet të shohin imazhe të tilla.

“Plazhi i Zvernecit, ne mes familjareve, femijeve e te moshuarve, nuk eshte mire ti shikojne. Eshte bere rruge ne kete zone kjo lloj performance”, shkroi ai. Nuk është kjo hera e parë që shihen pamje të tilla në bregdetin shqiptar.

S’përmbahet çifti! Prekje në vende intime në plazhin e Zvërnecit, qytetari: Ka fëmijë dhe të moshuar! on Vidnews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *