7 muaj që është bërë nënë, moderatorja e njohur poston foton e plotë të së bijës

7 muaj që është bërë nënë, moderatorja e njohur poston foton e plotë të së bijës

Moderatorja e njohur, Brunilda Lahe,u bë nënë për herë të parë në dhjetor të vitit 2019. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës e pagëzoi me emrin Hana.

Brunilda ka ndarë shpesh foto pranë së voglës në rrjete sociale, duke treguar se ajo i ka ndryshuar jetën. Ndërsa sot janë bërë plot 7 muaj që nga ardhja e Hanës në jetë dhe moderatorja ka publikuar një foto të plotë të saj, por pa i zbuluar portretin.

“7 muaj dashuri e pastër, Hana”, ka shkruar Brunilda krahas fotos së vogëlushes, e cila ka mbuluar fytyrën me duar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *