Topless nga kopshti i shtëpisë, Alessandra Ambrosio “tërbon” ndjekësit me fotot e nxehta

Topless nga kopshti i shtëpisë, Alessandra Ambrosio “tërbon” ndjekësit me fotot e nxehta

Modelja braziliane Alessandra Ambrosio ka ngritur temperaturat me fotot në Instagram.
Nëna e dy fëmijëve pozoi topless dhe vuri në pah format e saj trupore për tu pasur zili.

Engjëlli i Victoria’s Secret realizoi imazhet joshëse në kopshtin e shtëpisë në Santa Monica, Kaliforni.

39-vjeçarja dukej mjaft sek.si dhe tërheqëse teksa pozoi para kamerave duke mos lënë vend për imagjinatën.

Në fotot e nxehta, supermodelja ekspozoi të pasmet e saj dhe gjoksin bombastik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *