Protagonist në Bundesligë, Milot Rashica surprizon familjarët në Kosovë

Protagonist në Bundesligë, Milot Rashica surprizon familjarët në Kosovë

Futbollist i Kosovës Milot Rashica ka mbyllur me sukses sezonin në Bundesliga, duke qenë ndër protagonistët që i siguroi mbijetësën ekipit të tij Werder Bremen.

Menjëherë pas mbylljes së sezonit Rashica është kthyer në familjen e tij, por siç e do zakoni, jo duarbosh. Futbollisti shqiptar i ka bërë dhuratë babait të tij Nexhmedinit një makinë luksoze tip Range Rover me zero kilometra.

Vetë babai i Milotit publikon fotot dhe shkuran: Dhurata qdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RANGE ROVER 00!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *