Po pushojnë së bashku? Kapen “mat” Butrint Imeri dhe Kiara Tito (FOTO LAJM)

Po pushojnë së bashku? Kapen “mat” Butrint Imeri dhe Kiara Tito (FOTO LAJM)

Pasi prej një kohe të gjatë janë përfolur në mediat rozë si çift, Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë munduar të fshihen së fundmi duke mohuar çdo gjë dhe duke qënruar në qetësi.

Ishte deklarata e fundit e Kiarës e cila mohoi të ketë qenë ndonjëherë e lidhur me një person publik.

Por Instagrami i dyshes nuk thot të njëjtën gjë sot.

Si Kiara ashu edhe Butrinti kanë ndarë video në InstaStory në të njëjtën kohë dhe në të njëjtin vend.

Të jetë rastësi e gjithë kjo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *