Siç nuk e kemi parë kurrë më parë, Genta Ismajli ndan foton e rrallë nga fëmijëria

Siç nuk e kemi parë kurrë më parë, Genta Ismajli ndan foton e rrallë nga fëmijëria

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e cila së fundmi ka qenë në fokus të mediave për jetën private. Lidhja me biznesmenin turk, Usta e ka bërë këngëtaren të komentohet shumë nëpër media dhe rrjete sociale.

Këngëtarja është rikthyer pas në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit një foto në moshë fare të vogël, dhe ku duket mjaft e ëmbël. Madje, dhe partneri i saj ka publikuar një kolazh me dy foto, ku shfaqet së bashku me Gentën si kanë qenë në vegjëli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *