Si duket Leonora Jakupi krejt natyrale (FOTO)

Si duket Leonora Jakupi krejt natyrale (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, vijon të mbetet një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar.
Në çdo dalje të saj publike, ajo kujdeset shumë për paraqitjen e jashtme dhe njihet për elegancën që e karakterizon.

Së fundi, ajo realizoi një fotosesion të ri, në të cilin shfaqet tejet joshëse dhe në top-formë, duke bërë që të komentohet shumë.
Por në orët e vona të ditës së djeshme, artistja postoi një foto natyrale duke treguar se si duket kur nuk vendos grim.

“Pa grim pa foto profesionale, naten e mire njerez te mire!”, janë fjalët e Leonorës sipër fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *