Njëra më e bukur se tjetra, Luana dhe Marina Vjollca publikojn foto se bashku

Njëra më e bukur se tjetra, Luana dhe Marina Vjollca publikojn foto se bashku

Marina dhe Luana Vjollca janë dy personazhe mjaft të dashura për publikun shqiptar. Motrat e njohura kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve që në daljen e tyre të parë në ekran.

Dy moderatoret janë shumë të komentuara në rrjetet sociale për bukurinë, format trupore si dhe për jetën e tyre private.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale. Teksa Marina është treguar pak më e rezervuar, Luana njihet si shumë provokative me fotot që poston.

Së fundmi, dy bukuroshet kanë marrë vëmendje me fotot që kanë publikuar në llogaritë e tyre në “Instagram”.

Luana ka kujtuar hitin që solli në vit më parë në bashkëpunim me Faydee “Habibi” me një foto, ku shfaqet tejet sensuale, ndërsa Marina ka pozuar nga shtrati duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *