“Ke bërë S …..?”, Bebe Rexha lë pa fjalë me përgjigjen: S’kam dëgjuar kurrë..

“Ke bërë S …..?”, Bebe Rexha lë pa fjalë me përgjigjen: S’kam dëgjuar kurrë..

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit në “Instagram”.

Madje ajo i ka habitur të gjithë me një përgjigje që i ka dhënë njërit prej tyre. Përmes një statusi në “Instastory”, ylli i famshëm është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për seksin dhe për marrëdhëniet sek.sú.ale.

Një nga ndjekësit e Bebes, e ka pyetur këngëtaren nëse ka bërë sè.ks, dhe ajo është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për këtë gjë. Madje ka pyetur se çfarë është.

“Ke bërë ndonjëherë se. ks?”, e pyet dikush dhe këngëtarja përgjigjet: “Çfarë është kjo? Nuk kam dëgjuar kurrë për këtë gjë…”. Kuptohet që Bebe ka bërë ironi me fansin, pasi pyetja mund të mos i ketë pëlqyer ose është diçka mjaft private.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *