Lë kokën pas saj/ E zhves. hur la. kur. iq pranë tij, Genta Ismajli zbulon gjestin romantik të biznesmenit turk (FOTO)

Lë kokën pas saj/ E zhves. hur la. kur. iq pranë tij, Genta Ismajli zbulon gjestin romantik të biznesmenit turk (FOTO)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli po shijon një romancë me biznesmenin turk Husein Usta, i cili para disa muajsh i propozoi martesë. Shpesh herë publikojnë fotografi ku tregojnë se janë të dashuruar çmèndurisht dhe nuk ndahen në asnjë moment nga njëri-tjetri.

Biznesmeni i ka vënë vulën dashurisë duke bërë një gjest që i tregon Gentën se do të mbetet gjithmonë pjesë e jetës dhe trupit të tij. Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares shqiptare në krahun e tij.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj.(A.M/Faxweb.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *