Edhe një deputet i LDK-se me Covid-19

Edhe një deputet i LDK-se me Covid-19

Edhe deputeti Frasher Demaj, rezulton pozitiv me Covid19.
Deputeti nga rradhet e LDK-se, përmes një shkrimi në Facebook, ka treguar qe është infektuár me Covid19.

Statusi i plote i deputetit Demaj

Të dashur familjarë e miq,
Pavarësisht se jam munduar të jem shumë i kujdesshëm për vete dhe të tjerët duke bartur maskë gjatë gjithë kohës, si duket nuk ka mjaftuar. Të premten pasdite kam pasur temperaturë të lartë dhe kokëdhimbje.
Pas publikimit të rezultateve të testit kam dal Covid pozitiv.
Nga e premtja jam vetizoluar në shtëpi dhe po ndjek rekomandimet e mjekëve.
Diana dhe Drini tani per tani janë mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *