“Bómbá” e merkâtoš, Juventusi ârrín ákórdin me mesfushorin e Real Madrid

“Bómbá” e merkâtoš, Juventusi ârrín ákórdin me mesfushorin e Real Madrid

Njè lajm I buj.shme vjen diten e sotme nga Spanja. Juventusi ështê futur seriozisht pas Toni Kroos dhe mesfushori po mendon serio.zisht larg.imin nga Madridi.

“Don Balon”, raporton se gjermani thuajse ka arritur me klubin bardhezi dhe ne mekaton e veres pritet té ketë një transferim të tij në Torino.

Juventusi dëshiron të bëj një revolucion në mesfushë dhe për këtë arsye firmosën me Arthur, ndërsa tani kërkojnë edhe Kroos për të formuar dyshen e “ëndrrave”. Në ditët në vijim priten konfirmime të reja rreth kësaj tratative që duket se do të jetë “bomba” e merkatos verore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *