Vajza e Xhensilës dhe Besit feston dy vjetorin e lindjes

Vajza e Xhensilës dhe Besit feston dy vjetorin e lindjes

Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku

Vajza e tyre e vetme feston dy vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga çifti.

Çifti ne rrjete sociale , kane uruar Ajkën e vogël me fjalët më të mira përmes një nje postimi te publikuar në Instagram.

11:50 AMA or’e bekuar solle diellin e diteve tona. Faliminderit At

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *