Nora Istrefi “djeg” Instagramin, publikon foto me…

Nora Istrefi “djeg” Instagramin, publikon foto me…

Nora Istrefi, ka “çmend,ur” fansat me fotot e fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Këngëtarja, është shfaqur me biki.ni ngjyrë pink dhe në pah ka nxjerrë asetet e saj bombastike. Ajo është duke shijuar pushimet në plazh së bashku me të bijën Renee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *