Ish-ministri LDK-së qytetarëve: Zoti ju marrofté!

Ish-ministri LDK-së qytetarëve: Zoti ju marrofté!

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, është pozitiv me Koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ku ka treguar se përpos plogështisë, nuk ka simptoma të tjera të Covid-19.

Por, të partit të LDK-së në njoftimin e tij i kanë reaguar shumë qytetarë, të cilët i kanë uruar vdek.jen.

Ai ka thënë se ata “janë jashtë koncepteve dhe traditës së qenies shqiptare”.

“Juve, që edhe në fatkeqësinë dhe sëmundjen e të tjerëve gjeni lumturinë, Zoti ju marroftë!!! Ju jeni jashtë koncepteve dhe traditës së qenies shqiptare!”, ka shkruar Rrahmani në një postim në Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *