Enca ńgàcmòn fántázín màśhkùllóre me fòtò nga pláźhi

Enca ńgàcmòn fántázín màśhkùllóre me fòtò nga pláźhi

Këngëtarja Enca Haxhia vijon të shijojë plazhin dhe ditët me diell të verës në bregdetin shqiptar, ndërkohë që dje është shfaqur para një pishine.

Si zakonisht, këngëtarja është shfaqur śekśí, ndërsa ka në dorë një trëndafil të bardhë.

“Jeta është e bukur”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Këngëtarja realizoi para disa ditëve këngën e saj më të re “Ku mete”, këngë kjo që pas katër javësh numëron jo më shumë se 4.1 milionë klikime në “YouTube”.

Kujtojmë se Enca kishte paralajmëruar një album dhe disa klipe këtë vit, por që duket se planet e saj dështuan, për shkak të pandemisë së koronavirusit./panoramaplus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *