Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të ńxehtá të ish velinës

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të ńxehtá të ish velinës

Pas largimit të modeles dhe velinës sek.si Kejvina Kthella nga emisioni “Xing me Ermalin”, një tjetër vajzë bukur.oshe do ta zëvendësonte atë në mënyrën më të mirë.

Pretendente për të fituar kurorën e “Miss Universe”, Belinda Dragoti nuk ngeli pas duke treguar format e saj më të mira dhe tërhoqi vëmendjen e audiencës shqiptare. Brune, e gjatë dhe sek.si, 18 vjeçarja nga Elbasani i ka marrë “zemrën” edhe fansave në Instagram ku ajo shpesh herë poston foto nga aktivitetet dhe pushimet e saj relaksuese ku eksp.ozon líñját e toni.fikùara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *