VIDEO/ Publikohet kënga më e re e Olsi Bylykut!

VIDEO/ Publikohet kënga më e re e Olsi Bylykut!

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri, karierra e të cilit ka njohur një sukses të jashtëzakonshëm.

Por, njëkohësisht Olsi ka ndjekur edhe pasionin e tij të madh për muzikën. Ai ka publikuar deri më tani mjaft projekte dhe në bashkëpunime me emra të njohur të estradës shqiptare.

Kenga e tij e fundit titullohet ” Diabli” dhe eshte nje kenge ritmike dhe plot ritem.

Kengen mund ta ndiqni me poshte:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *