Vajza i është bërë shoqe, Loriku dhe e bija bëjnë tifo bashkë

Vajza i është bërë shoqe, Loriku dhe e bija bëjnë tifo bashkë

Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë.

Partnerja e tij italiane, Monica, solli në jetë fëmijën e dytë të çiftit, një vogëlushe që e pagëzuan me emrin Enkeleida.

Të rralla janë rastet kur të voglën e kemi parë në rrjete sociale, pasi dyshja preferon ta mbajë larg syve të publikut.

Mirëpo, sot Loriku ka ndarë foton më të ëmbël me të bijën, që na i shkriu fare zemrat!

Enkeleida tashmë është rritur aq sa të bëjë “tifo” me babin për ndeshjet e futbollit.

Në pozën e publikuar disa minuta më parë, ish-kapiteni shfaqet duke parë me të voglën garat e FIFA-s, ndërsa i ka ngritur asaj duart lart.

Megjithëse nuk e ka treguar portretin e saj, dallojmë që Enkeleida është një bebushe bjonde që me siguri s’i ka lënë gjë mamasë së saj.

Loriku dhe Monica janë gjithashtu prindër të një vogëlushi që quhet Boiken.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *