“Panorama” e Xhensilës me Ardianin  thyen rekordet

“Panorama” e Xhensilës me Ardianin thyen rekordet

Kënga më e re e Xhenslia Myrtezaj në bashkëpunim me Ardian Bujupi “ Panorama” ka arritur të thyej rekordin e shikimeve në Youtube.

Kënga për vetëm 24 orë nga publikimi ka arritur mbi 1.5 milion shikime në në Youtube

Kënga është ritmike verore, dhe është punuar nga producenti i njohur, Mixey.
Ndërkohë për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Xhensila dhe Ardiani.
“Panorama” është realizuar edhe me një klip mjaft veror, i cili i përshtatet tematikës së këngës dhe është realizuar nga produksioni kosovar, Entermedia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *