Leicester ofron 40 milion dollarë për sulmuesin e Realit

Leicester ofron 40 milion dollarë për sulmuesin e Realit

Skuadra angleze Leicester, po planifikon për afatin verorë të përforcohet me sulmuesin e Real Madriti Luka Jovic.

Trajneri Brenand Rodgers e sheh 22 vjeqarin si pasardhës të Jamie Vardy në King Poëer Stadium.

Leicister mund të ofroj 40 milion dollarë për Joviçin këtë verë.

Luka Joviç, ka dështuar të tregojë vetën në Madrid, ku ështe paraqitur 25 herë dhe ka shënu vetem 2 gola.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *