Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet, tërheq vëmendjen me format bombastike (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet, tërheq vëmendjen me format bombastike (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ka zbuluar së fundi se po shijon këto ditë me diell pranë detit.

Ajo ka publikuar në profilin e “Instagram”-it disa poza ku shfaqet me bikini, duke treguar format e përkryera trupore si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Me këto foto, Krelani ka “ngritur” akoma më shumë temperaturat për fansat e saj të shumtë. E sigurisht që ndjekësit i kanë pëlqyer shumë pozat e saj “hot”, si dhe nuk mungojnë edhe komente ngacmuese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *