VIDEO/ ‘Panorama’, një këngë ritmike nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

VIDEO/ ‘Panorama’, një këngë ritmike nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi kanë nxjerr për herë të dytë për një projekt muzikor.

“Panorama”, titullohet kënga e re e dy artistëve, të cilët e vizualizuan edhe me klip të punuar nga Entermedia.

Më poshtë dëgjoni këngën “Panorama” nga Xhensila dhe Ardiani, e cila premton suksesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *