Ups Alba Hoxha flet hapur fare, tregon vesin e keq: Po ju a ha…

Ups Alba Hoxha flet hapur fare, tregon vesin e keq: Po ju a ha…

Balerina e njohur dhe njëkohësisht prezantuesja e motit në Tv Klan, Alba Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, me anë të një postimi ajo ka treguar vesin e saj më të keq, të cilin ndodh ta kenë dhe shumë të tjerë.

Alba nuk rri dot pa ngrënë thonjtë dhe provën e ka publikuar në Instastory. Ajo ka fotografuar duart e saj dhe ka shkruar “Si mund të dal kështu te moti? Po ju i hani thonjtë?”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *