Olsi Bylyku shpërndan foton para dhe pas kredisë, ndryshimin gjykojeni vetë

Olsi Bylyku shpërndan foton para dhe pas kredisë, ndryshimin gjykojeni vetë

Aktori Olsi Bylyku është një ndër personazhet më karizmatikë në rrjete sociale, i cili shkakton vazhdimisht të qeshura tek ndjekësit me batuat e postimet e tij plot humor.

Olsi nuk e ka aspak problem të bëjë shaka edhe me veten, siç ka bërë edhe ditën e sotme. Ai ka ndarë në InstaStory dy foto që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve dhe na shkrinë së qeshuri. Aktori ka publikuar pikërisht dy foto të tijat “para dhe pas kredisë”, siç thotë ai vetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *