Jonida poston foton e parë me vogëlushen e saj Emi (FOTO)

Jonida poston foton e parë me vogëlushen e saj Emi (FOTO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze disa javë më parë.

Ata vendosën ta quajnë vogëlushen Emi dhe lajmin për ardhjen e saj në jetë e dha vetë Besniku shoqëruar me një mesazh shumë të bukur.

“Shpirti plot”, shkruan aktorja krahas fotos me vogëlushen të cilës nuk ja ka zbuluar portretin pasi pozon me kurriz.

Fotoja e Jonidës me Emin në krah është pëlqyer dhe komentuar shumë nga miq dhe fansa të aktores të cilët e kanë uruar edhe njëherë për të bijën, ndërsa e kanë komplimentuar për foton e veçantë të postuar në instagram.

Jonida dhe Besniku u martuan në shtator të vitit që shkoi në një ceremoni shumë të veçanta buzë detit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *