E kapë shokun e ngushtë  me motrën e tij, shikoni reagimin e tij

E kapë shokun e ngushtë me motrën e tij, shikoni reagimin e tij

Një kamerë e fshehtë gazmore është bërë hit në internet dhe po bën xhiron e botës, në të cilën shfaqet një i ri i cili e zë shokun e ngushtë “duke bërë se. k. s” me motrën e tij.

Joel Morris i njohur me nofkën JMX, ka publikuar një video në të cilën është ta.llur me shokun e tij të ngushtë.

Në fillim të videos, 18-vjeçari e shpjegon në detaje se si do të shtiret gjoja se është duke bërë se. k. s me motrën e mikut të ngushtë Max Plays.

Edhe pse ende nuk janë bërë dy ditë nga publikimi i videos, ajo është klikuar mbi 460 mijë herë.

Ndiqeni momentin në fjalë në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *