Barcelona fiton “garën” kundër ekipeve madrilene për talentin spanjoll  Fabian Luzzi

Barcelona fiton “garën” kundër ekipeve madrilene për talentin spanjoll Fabian Luzzi

Sic raporton e përditshmja Onda Cero, Barcelona ka arritur një marrëveshje me talentin e Rayo Vallecano Fabian Luzzi
16-vecari ka qenë në orbitër të skuadrave madrilene Real Madrid dhe Atletico Madrid, por dëshira e lojtarit ka bëre çë skuadra e Katalonisë, triumfojë përball rivalve nga Madridi.

Fabian Luzzi, do të luaj së bashkë me dy shçiptarë Labinot Kabashi dhe Rey Manaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *