Real Madrid ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit te Ajaxit

Real Madrid ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit te Ajaxit

Klubi Spanjoll Real Madrid, nuk do te vazhdojë ta ndje.k yllin Holandez te Ajaxit, Donny Van de Bek

Ekipi Spanjoll, verën e kalume ishin shumë të lidhur për një transferim të mesfushorit ne Madrid, por sipas gazetes Holandeze De Telegraaf, Reali, ka hequr dorë nga transferimi i tij dhe do të shikojnë opsione të tjera ne mesfushë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *