Śtreśí i “vë vulën”/ Ròmánca me Keisin vazhdon, pòžóń krah vjehrrës

Śtreśí i “vë vulën”/ Ròmánca me Keisin vazhdon, pòžóń krah vjehrrës

Reperi i njohur, Stresi i ka dhënë fund aludimeve për një ndarje të mundshme nga partnerja e tij, Keisi.
Përmes një postimi në rrjetet sociale, reperi ka prezantuar vjehrrën e tij, nënën e Keisit.

Stresi ka postuar një foto me mamanë e Keisit dhe krahas fotos shkuan: “Me vjehrrën më të mirë”. Ajo që bie në sy janë tatu.azhet e shumta edhe në duart e vjehrrës.

Me foton e postuar reperi hodhi poshtë çdo dyshim të mundshëm për një ndarje të mundshme apo nisjen e një historie të re dashurie me modelen bjonde Atalanta Kërçyku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *