Iluzionisti Adrian Kqiku ka mahnitur shikuesit, zhduk letrat live në emision – Shqipëria Live

Iluzionisti Adrian Kqiku ka mahnitur shikuesit, zhduk letrat live në emision – Shqipëria Live

Iluzionisti Adrian Kqiku ka mahnitur sot shikuesit e emisionit Shqiperia Live ne Top Channel me truket e tij.

Kqiku ka qenë i ftuar në emisionin ‘Shqiperia Live ’, ku ka realizuar disa truke duke lënë gojëhapur edhe moderatorin e emisionit e jo vetëm.

Adrian Kqiku është një i ri nga Dobërqani i Gjilanit, i cili merret me artin e iluzionit të cilin e zotëron mjaft mirë.

Truket e tij janë diçka që të bëjnë të dyshosh në mes reales dhe iluzionit.

Shikojeni videon e plote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *