Çiljeta flet për lajmin e shtatëzanisë, ja si qëndron e vërteta

Çiljeta flet për lajmin e shtatëzanisë, ja si qëndron e vërteta

Pak ditë më parë qarkulluan lajmet se këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha ishin në pritje të një fëmije, shkruan “Panorama”. Këngëtarja i hodhi poshtë këto thashetheme duke u shprehur se megjithëse ishte një lajm i bukur, nuk ishte i vërtetë.

Në një intervistë në emisionin “Rudina”, Çiljeta Xhilaga tha: “Unë u zgjova me lajmin e bukur. Mu duk i bukur si lajm. E kalova me sportivitet. Thashë njëherë na ndajnë, njëherë na bashkojnë, njëherë na lënë shtatzënë. S’po marrim vesh. Unë i deklaroj vetë gjërat sepse nuk i mbaj dot, si për mirë ashtu edhe për keq”.

Ndërsa për sa i përket planeve për zgjerimin e familjes me Alban Hoxhën, ajo u përgjigj: “Ato punë i di Zoti, e di Ai kur i jep gjërat”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *