VIDEO/ Zyrtarisht në Superligë, Apolonia feston në shtëpinë e skuadrës rívále

VIDEO/ Zyrtarisht në Superligë, Apolonia feston në shtëpinë e skuadrës rívále

Apolonia arriti të merrte një fitore të rëndësishme 1-2 ndaj Lushnjes në transfertë. Një 3 pikësh që e ngjit zyrtarisht në Superligë skuadrën fierake dhe nga sezonin tjetër do të jetë mes më të mirëve.

Gjata dhe Mihana ishin autorët e golave për Apoloninën, ndërsa Pepa shënoi golin e vetëm për Lushnjen.

Festa në fund të ndeshjes ishte legjitime për skuadrën e drejtuar nga Artan Mërgjyshi që kanë festuar në sytë e skuadrës rivale për Superligë. Më poshtë mund të shikoni edhe festën e lojtarëve fierakë në fund të fitores së sotme.

ZYRTARISHT NE SUPERIORE !!!#ForcaApolonia ?⚪

Gepostet von K.F Apolonia 1925 am Sonntag, 5. Juli 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *