Pranë njëri-tjetrit, Bora dhe Donaldi pranojnë për herë të parë lidhjen e dashurisë (FOTO)

Pranë njëri-tjetrit, Bora dhe Donaldi pranojnë për herë të parë lidhjen e dashurisë (FOTO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolur të momentit. Ndonëse janë fotografuar shpeshherë bashkë, ata nuk e kanë konfirmuar asnjëherë lidhjen e tyre.

Së fundmi, ka qenë Bora, e cila ka thyer heshtjen dhe ka publikuar foton e parë të tyre si çift nga bregdeti i Jugut. Ajo ka pranuar në këtë mënyrë publikisht marrëdhënien e tyre të dashurisë.

Bora ka zgjedhur ta mbulojë fytyrën e tij me një emoji, ndonëse duket qartazi se është ai, duke shkruar: “Me këtë çunin, identitetin e tij nuk dua ta zbuloj”.

Ndërkohë nuk ka munguar as komenti i Romeos, i cili edhe këtë herë nuk ka hequr dorë nga ngacmimet.

“Mqs është çuni jot atëher edhe unë do e kem si vëlla”, ka komentuar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *