Dua Lipa “Jam e turpshme”

Dua Lipa “Jam e turpshme”

Dua Lipa ka zbuluar trupin e saj në formë duke mos i lënë gjë imagjinatës teksa pozon me bikini të zeza nga Santa Lucia.

Këngëtarja me origjinë shqiptare prej muajsh ndodhet atje me të dashurin e saj Anvar Hadid që prej kohës së karantinës

Sapo 24-vjeçarja ka postuar këto foto, komentet dhe pëlqimet e fansave kanë qenë të shumta.

Edhe pse në përshkrimin e fotove ajo shkruan “Jam e turpshme”, duket qartë që këngëtarja e famshme nuk ka lidhje me turpin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *